Uudis

Vigastada saanud ameeriklane Raplasse ei jää; Jaak Karp: juba on järgmised kaks kandidaati välja valitud

-Sa'eed Nelson |Foto: imago images/Eibner/Scanpix

Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskond teatas esmaspäeval, et klubiga liitunud 188 cm pikkune ameeriklasest mängujuht Sa’eed Nelson tiimi juurde ikkagi ei jää.

“Kui eelmisel nädalal ootasime ja lootsime, et Sa’eedile muret tekitanud reielihase venitus on kergemate killast, siis täiendavate uuringute käigus selgus, et mängumeest võib ees oodata lausa kahe kuu pikkune korvpallipaus,” kirjutas Rapla oma Facebooki lehel.

“Hooaja algus on meile väga palju väljakutseid esitanud. Arvan, et saab öelda, et meil on olnud enne hooaja algust juba rohkem vigastusi, kui kogu eelmisel hooajal kokku. Sa’eedi reievigastus oli järjekordne tagasilöök, millest me peame kiirelt taastuma. Loodame uue mängujuhiga iga hetk lepingu allkirjastada, juba on järgmised kaks kandidaati välja valitud,” kommenteeris tiimi mänedžer Jaak Karp.

Ta lisas: “Õnneks on meil peagi teile edastada ka rõõmusõnumeid korvialuste täiendustega. Siiski, iga asi omal ajal! See hooaeg on õpetanud tõelist kannatlikkust, kuid usun, et meeskonna tulevik on helge!”

❗️Teatame, et AVIS UTILITAS Rapla ja Sa’eed Nelsoni koostöö sellel hooajal ei jätku!🏀Kui eelmisel nädalal ootasime ja…

Posted by Avis Utilitas Rapla on Monday, September 20, 2021

Populaarsed lood

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.