VIDEO | Washington State alustas konverentsi mänge kindla võiduga, Teder naiskonna resultatiivsemaid

-Johanna Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

USA-s NCAA ülikoolikorvpalli kõrgeimas divisjonis oli Eesti aja järgi täna varahommikul, kuid sealse aja järgi veel vana-aasta õhtul võistlustules Johanna Eliise Teder, kes aitas oma kodutiimi Washington State Cougarsi 69:42 võiduni California Golden Bearsi üle.

46-protsendilist visketabavust näidanud Washington State haaras ohjad juba avaveerandil, mis võideti 18:6. Poolajaks oldi ees 38:14 ning kolmanda veerandi järel 50:32. Washington State’i kodusaalis peetud kohtumist jälgis 627 pealtvaatajat.

Algviisikusse kuulunud Teder viibis väljakul 25 minutit ja viskas selle aja jooksul 10 silma (kahesed 3/4, kolmesed 1/3, vabavisked 1/2), olles üks kolmest Washington State’i mängijast, kes jõudis kahekohalise punktisummani. Lisaks kogunes Tederi arvele 4 lauapalli, 3 resultatiivset söötu, 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Võitjate parim oli Charlisse Leger-Walker 22 punktiga, Tara Wallack lisas 12 silma. California ülikooli naiskonna poolelt jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Cailyn Crocker, kes tõi 11 silma.

Washington State’i jaoks oli tegemist hooaja esimese Pac-12 konverentsi mänguga, kokku on tänavu võidetud üheksa ja kaotatud kolm kohtumist. Californial on nüüd samuti kirjas üheksa võitu ja kolm kaotust.

Järgmise mängu peab Washington State juba homme õhtul, kui kodusaalis on vastaseks valitsev NCAA meister Stanford.