VIDEO | Mängu resultatiivseimaks tõusnud Teder vedas Washington State’i Bahamal võidule

Asi koduülikool Arizona võitis viimase sekundi viskest

-Johanna Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

USA üliõpilaskorvpalliliiga NCAA kõrgeimas divisjonis mängiv Johanna Eliise Teder aitas Washington State Cougarsi naiskonna taas võiduni, kui Bahamal peetud kohtumises alistati Miami Hurricanes 62:47 (18:9, 7:16, 25:8, 12:14).

Esimene poolaeg lõppes viigiga 25:25, aga seejärel haaras Washington State ohjad kindlalt enda kätte.

Algviisikus alustanud Teder viibis väljakul 33 minutit ning viskas selle ajaga mängu resultatiivseimana 15 punkti (kahesed 4/4, kolmesed 2/6, vabavisked 1/1). Lisaks kogunes tema arvele 6 lauapalli, 2 korvisöötu, 4 vaheltlõiget, 6 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Kaksikduubliga sai hakkama Washington State’i tagamängija Charlisse Leger-Walker, kes viskas 13 punkti ja võttis maha 15 lauapalli. Miami parimana kogus Karla Erjavec 11 punkti.

Washington State on alustanud tänavust hooaega nelja järjestikuse võiduga.

Bahama pealinnas Nassaus toimuva Baha Mar Pink Flamingo Championship nimelise miniturniiri teises ja viimases mängus läheb Washington State vastamisi NC State’iga (5-1), keda peetakse hetkel NCAA tugevuselt viiendaks naiskonnaks.

Washington State – Miami mängu tipphetked:

Anna Gret Asi kodunaiskond Arizona Wildcats alistas USA Neitsisaartel peetaval Paradise Jam miniturniiril Vanderbilt Commodoresi lõpusekundi viskest 48:46 (11:7, 13:9, 14:11, 10:19). Eestlanna väljakul ei käinud.

Üleriigilises edetabelis üheksandal kohal paiknev Arizona on võitnud kõik viis senist kohtumist. Turniiri teises mängus on vastaseks DePaul (4-1).