Lauavõitluses hiilanud Kadri-Ann Lass ja Bembibre on Hispaanias saanud võidulainele

-Kadri-Ann Lass |Foto: Club Baloncesto Bembibre Facebook

Hispaania naiste korvpalli meistriliigas on pärast kuue kaotusega hooaja alustamist ennast käima saanud Eesti koondise ääremängija Kadri-Ann Lassi kodunaiskond Bembibre (2-6), kes neljapäeval sai tabelisse teise järjestikkuse võidu, kui 52:48 (8:18, 8:12, 18:7, 18:11) mängiti üle Gran Canaria (3-5).

Poolaegade kaupa üles-alla kulgenud heitluses sekkus kahe võidumängu vahepeal Eesti koondise juures käinud Lass pingilt ning kogus 27 minutiga 5 punkti (kahesed 2/6, kolmesed 0/2, vabavisked 1/2), oma naiskonna parimana 10 lauapalli (neist 2 ründelauast), 2 resultatiivset söötu ning tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga.

Võitjate parimaks kerkis 15 punkti visanud Marianne Kalin, Djeneba N’Diaye lisas 14 silma ja 5 vaheltlõiget ning Amber Melgoza kogus 10 silma ja 7 lauapalli. Kaotajate poolel tõi Maya Caldwell 13 punkti ning Sika Kone lisas 10 silma ja 13 lauapalli.