Uudis

Kristian Kullamäe pääses Hispaania kõrgliigaklubi uue hooaja koosseisu!

-Kristian Kullamäe |Foto: Club Baloncesto San Pablo Burgos Facebook

Neljapäeval tuli suurepärane uudis Eesti korvpallisõpradele, kui Hispaania kõrgliigaklubi Burgos avaldas oma kanalites uue hooaja 13-mehelise koosseisu, kuhu särginumbriga #3 kuulub ka meie koondise tagamees Kristian Kullamäe.

Oleme Korvpall24 portaalis korduvalt kirjutanud, kuidas Kullamäel hooaja eel on läinud ning avaldasime mehega ka ühe pikema intervjuu, kus ta kinnitas, et teeb kõik selleks, et Burgose põhikoosseisu murda.

Burgose koosseisu vaadates, siis kogemust ja talenti jagub igasse liini ning kõige tihedam ehk ongi just tagameeste osas.

Üks nimekamaid on 35-aastane ameeriklane Alex Renfroe ning veel on tagamängijatest tiimis 26-aastane Sloveenia koondislane Aleksej Nikolic, 31-aastane brasiillane Vitor Benite, 25-aastane hispaanlane Marc Garcia, 30-aastane ameeriklane Tyrus McGee ja 20-aastane britt Kareem Queeley.

Eesti korvpallihuvilistele on tuttava mehena Burgose koosseisus ka valgevenelasest ääremängija Maksim Salash, kes varasemalt pallinud BC Kalev/Cramos.

✋Ve aprendiendo dorsales, que el jueves que viene los tienes que cantar. Esta es tu escuadra, este es tu equipo.💙🚛 Logística presentada por Grupo García Camarero

Posted by Club Baloncesto San Pablo Burgos on Thursday, September 16, 2021

Populaarsed lood

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.