Kadri-Ann Lass oli taas Bembibre resultatiivsemate hulgas, aga naiskond ei saa kuidagi hoogu üles

-Kadri-Ann Lass |Foto: Club Baloncesto Bembibre Facebook

Hispaania naiste kõrgliigaklubi Bembibre pidi laupäeval Castilla-Leoni karikaturniiril tunnistama madalamal liigatasemel palliva Zamora Recoletase 59:53 (14:18, 14:13, 13:11, 18:11) paremust.

Taaskord tuli mängu kokkuvõttest välja, et Bembibre naiskond suutis esimese poolaja näidata korralikku mängupilti, kuid teisel poolajal väsiti ning lasti vastasel kohtumise üle kontroll võtta. Sama stsenaariumi järgi kulges ka Bembibre esimene hooajaeelne kontrollmäng.

Teisel poolajal vastase tugeva kaitse ja lauavõitluse võimsuse vastu hätta jäänud Bembibre poolel kerkis resultatiivseimaks pingilt alustanud Ainhoa Lacorzana 11 punktiga.

Meie jaoks heaks uudiseks on see, et 24-aastane Kadri-Ann Lass alustas oma kodunaiskonna eest esiviisikus ning kogus koos Tina Jakovinaga paremuselt teise skooritegija positsiooni jagades 9 punkti. Laura Mendez tõi 8 silma.

Võitjate parimana kogus Chelsea Waters 12 punkti, Marta Miscenko viskas 11 silma ja Morgan Green lisas 9 punkti.

Järgmise kohtumise peab Lassi naiskond pühapäeval ehk 12. septembril Avenida vastu. 16 naiskonnaga Hispaania kõrgliigas peetakse avavoor 25.-26. septembril ja Bembibre vastaseks on Lugo naiskond.