Uudis

Bundesliga klubi Bayreuth on Janari Jõesaare abiga hooaja eel suurepärases löögihoos

-Janari Jõesaar |Foto: medi bayreuth Facebook

Austrias peetud treeninglaagrist naasnud Janari Jõesaar ja Bayreuthi korvpallimeeskond põikasid tagasiteel läbi Ulmist ja teeniti järjekordne võit kontrollkohtumistes, kui Ulmi Ratiopharm mängiti üle 93:83 (26:21, 18:19, 24:23, 25:20).

Bayreuthi poolel oma Bundesliga konkurendi vastu algviisikus platsile saadetud 27-aastasel Jõesaarel jäi sel korral napilt kahekohalisest punktiskoorist puudu, kui eestlane viskas vaid 16,5 minutiga 9 silma (kahesed 1/2, kolmesed 2/5, vabavisked 1/1). Lisaks kogus eestlane 3 lauapalli ning tegi ühe pallikaotuse ja 4 viga.

Marcus Thronton viskas Bayreuthi parimana 20 punkti, Terry Allen lisas 17, Martynas Sajus 14, Sacar Anim 13 ja Philip Jalalpoor 10 silma. Thornton jagas ka 5 resultatiivset söötu ning Allen ja Sajus haarasid kumbki 8 lauapalli.

Ulmi edukaim oli 20,5 minutiga 24 punkti toonud Cristiano Felicio, Thomas Klepeisz lisas 15 silma ja Jaron Blossomgame 12 punkti.

“See oli väga hea lõpp suurepärasele treeningnädalale,” kommenteeris Bayreuthi peatreener Raoul Korner klubi kodulehe vahendusel. “Selliselt ma selle hetkel kokku võtaksin. Tegime kõvasti tööd, arenesime hästi edasi ja kasvasime meeskonnana omajagu. Seda oli näha ka tänasest mängust. Me saime ka pingilt palju energiat ning meil õnnestus üksteist aidata ja sellega lappida mitmeid eksimusi, mida mängu käigus ikka ette tuleb. See oli esimene test tugevama vastasega ning tulime sellega päris hästi toime.”

Oma viienda hooajaeelse kontrollmängu peab Bayreuth 8. septembril, kui A9 derbikohtumises (Bundesautobahn 9 on Saksamaal asuv magistraal, mis ühendab Leipzigi ja Nürnbergi kaudu Berliini ja Münchenit – toim.) kohtutakse järjekordse Bundesliga konkurendi Weissenfelsi MBC-ga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.