Optibeti blogi

Keda ennustatakse Tokyo korvpalliturniiri finaali?

-Luka Doncic |Foto: AP/Scanpix

Tokyo olümpiamängude meeste korvpalliturniiril on mängida jäänud veel vaid neli kohtumist, kui medalite nimel hakkavad heitlema USA, Austraalia, Prantsusmaa ja Sloveenia.

Neljapäeval toimuvates poolfinaalides lähevad esmalt omavahel kokku USA ja Austraalia ning Optibeti koefitsiendimeistrid siin austraallastel suurt võiduvõimalust ei näe.

Nende ridade kirjutamise hetkel on veerandfinaalis numbritega 95:81 Hispaania lootused kustutanud USA võidukoefitsiendiks 1,13 ja kaheksa hulgas Argentina korralikult 97:59 paika pannud Austraalial 6,00.

Teises poolfinaalis ennustatakse, et Prantsusmaa ja Sloveenia vastasseis saab olema oluliselt võrdsem, kui veerandfinaalis 94:70 Saksmaa kukutanud Luka Doncici ja teiste sloveenide võidukoefitsiendiks on Optibeti poolt hetkel 1,76 ja Itaaliat 84:75 võitnud Prantsusmaal 2,08.

Olümpiavõitja selgitatakse poolfinaalide võitjate osalusel 7. augustil ning samal päeval leiab aset ka pronksikohtumine.

Ülejäänud Tokyo olümpiaturniiri kohad on praeguseks paigas: 5. Itaalia, 6. Hispaania, 7. Argentina, 8. Saksamaa, 9. Tšehhi, 10. Nigeeria, 11. Jaapan, 12. Iraan.

Vaata teisi Optibeti korvpallikoefitsiente SIIT.