Optibeti blogi

Kaspar Treier ja Sassari saavad reedel ennast proovile panna sakslaste Euroliiga klubi vastu

-Nick Weiler-Babb ja Andrea Trinchieri |Foto: imago images/Passion2Press

Reede õhtul on Eesti koondise ääremängija Kaspar Treier koos koduklubi Sassari Dinamoga hooajaeelses kontrollmängus vastamisi minemas sakslaste Euroliiga tiimi Müncheni Bayerniga.

21-aastane ja 204 cm pikkune Treier on tänavuselgi hooajal mängimas väga nimekas seltskonnas, kui Sassari tõi algavaks hooajaks uute meestena tagaliini näiteks kogenud, lausa 38-aastase, Poola passiga ameeriklase David Logani, Kasahstani passiga ameeriklase Anthony Clemmonsi ja ühe nooremapoolse ameeriklase Tyuys Battle’i.

Treier peab “number nelja” positsioonidel konkureerima peamiselt ilmselt 31-aastase leedulase Eimantas Bendžiuse ja 21-aastase Itaalia passiga senegallase Ousmane Diopiga. Kui paneme siia hulka ka suure ääre positsioonil tegutseda võivad tsentrid ja võimsamad “number kolmed”, siis saab on peatreener Demis Cavinal kasutada ka 26-aastane nigeerlane Christian Mekowulu ja 24-aastane ameeriklane Jason Burnell.

Eelmisest hooajast on klubisse jäänud vaid Treier, Bendžius ning kogenud tagamehed Stefano Gentile ja Giacomo DeVecchi.

Andrea Trinchieri juhendatav Müncheni Bayern on samuti koosseisu eelmise hooajaga võrreldes tublisti muutnud. Nimekamate meestena on jätkamas ameeriklasest tagamängija Nick Weiler-Babb, serblasest äär Vladimir Lucic, bosnialane Nihad Djedovic ning Saksa passiga Paul Zipser ja Leon Radosevic.

Uute tugevdustena liitusid tiimiga väga nimekad ameeriklastest tagaliinimehed Darrun Hilliard Moskva CSKA-st ja Corey Walden Belgradi Crvena Zvezdast ning serblane Ognjen Jaramaz Belgradi Partizanist. Kaunase Žalgirisest toodi suur äär Augustine Rubit ja ookeani tagant NBA-st saklsasest tsenter Isaiah Hartenstein.

Ka Optibeti koefitsiendimeistrid on selle mängu enda jaoks üles leidnud ja paberil nimesid vaadates usuvad Müncheni Bayernisse. Saksa klubi võidukoefitsiendiks on neid ridu kirjutades 1,22 ning Sassaril koguni 3,85. Optibeti kontot omades on võimalik kõnealust mängu otsepildis ka vaadata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.